Privātmājas

Privātas dzīvojamās ēkas, parasti ir otrās grupas un to projekti nav jādod ekspertīze neitrālam ekspertam. Tomēr, ja pasūtītājs vēlas, viņš var pasūtīt šādu ekpertīzi. Par to gan būtu jābrīdina inženieris konstruktors pirms projekta izstrādes. Jo šādos gadījumos projekta detalizācija izstrādājama sīkāk.

 

Pie šīs kategorijas būtu pieskaitāmas arī nedzīvojamas ēkas ( noliktavas, kūtis, šķūņi, dārza mājas, garāžas utml. ).

 

Esam izstrādājuši dažāda tipa, no dažādiem materiāliem būvētas privātmājas. Arvien biežāk izmantojam IZODOM paliekošo veidņu tehnoloģiju. Šādas ēkas nav nepieciešams papildus siltināt, jo veidņi darbojas kā labs siltinošs materiāls. Ēkas ir viegli un ātri būvējamas. Konstrukcijas ir ar ļoti labu izturību un kalpos ilgi.

Esam projektējuši koka konstrukciju un rūpnieciski ražotu koka paneļu ēkas. Tāpat mūsu klāstā ir ēkas, kuras izbūvējamas no gāzbetona vai keramzīta blokiem. Esam projektējuši dažādas sarežģītības ēkas ar dažādas konstrukcijas jumtiem. Atkarībā no grunts ģeoloģiskajiem apstākļiem esam projektējuši pamatu plātni uz grunts, lentveida, stabveida pamatus, kā arī ēkas uz pāļu pamatiem.